אודות

מעצב פנים מומלץ, הוא מעצב פנים שרואה ומבין את הלקוח. הוא חוקר בסבלנות את עולמו ויוצר עבורו את הבית הנכון עבורו. ככאלה אנו נותנים פתרונות אדריכליים לחיים טובים, נוחים ויפים יותר, התאמה אישית לכל לקוח לפי מידותיו: עיצוב פנים מתקדם, עכשווי ומגוון. שמירה על קו עיצובי חדשני, יוקרתי ומפתיע אשר נשאר מעודכן ורלוונטי שנים קדימה בהתאם לשינויים עתידיים בהרכב המשפחתי. אדריכלות של בתי יוקרה והקפדה על סטנדרט גבוה ומרשים. אנו עובדים עם הספקים המקצועיים והאמינים בארץ ובעולם, ומשלבים בעבודותינו חומרים ברמה הגבוהה ביותר. בנייה חכמה, חסכונית המביאה את חווית המשתמש לשיא הנוחות וההנאה.

מעצב פנים

תומר סולומון

הנדסאי אדריכלות ומעצב פנים,
בוגר בצלאל באומניות המסך,
טריינר NLP ומומחה בחווית משתמש

מתוך ניסיוני אני שם דגש על הבנת עולמם של אנשים, מה מפעיל אותם ומה עושה להם טוב. כך אני יכול לעצב עבורם את החלל בצורה מושלמת אשר תשרה רוגע, תפחית לחץ, ואף תהפוך את חווית המגורים לחוויה מהנה ונוחה ביותר למשתמש. בדיוק כמו חליפת שחייה שתפורה במיוחד למידות השחיין, כך שהיא הופכת להיות חלק ממנו ומאפשרת לו לשבור את השיא של עצמו. כל זה נעשה ע”י תשאול נכון של הדייר ותכנון מקדים ומעמיק של החלל, כולל שרטוטים, תרשימי זרימה, הוספה של מקומות אחסון וממשיך לבחירת רהיטים ואקססוריז מדויקים, סידור ויצירת מרחקים נכונים בין מוצר למוצר. כיוונים נכונים. שימוש בחומרים ובצבעים נכונים, ועוד.
אשמח לעזור לכם להגשים את החלום!

סהר נעימי

בעל תואר ראשון בעיצוב פנים
(B.A.Design, המסלול האקדמי המכללה למנהל) והנדסאי אדריכלות

ניסיון מול וועדות, הגשות לעירייה ותוספות בנייה. ידע בחוקי בנייה ובניתוח תב”ע. חתימה כעורך בקשה להיתר. עריכת כתבי כמויות למכרז. הכנה למכרזי קבלנים לצורך קבלת הצעת מחיר. מרצה במספר מכללות מובילות במקצועות העיצוב והאדריכלות. יכולת לייצר את השילוב והאיזון המושלם בין העולמות הפונקציונלי, הטכני והויז’ואלי. ניסיון בשטח של 12 שנה. ליווי פרויקטים מא’ ועד ת’.

0502424467

אתם מוזמנים להתקשר


    * ללא עלות וללא התחייבות

    Skip to content